Můžou za naše nemoci paraziti?

11. září 2017 v 17:38
Lidé kteří mají doma pejska nebo kočičku to jistě dobře znají. Zvířádko se musí pravidelně odčervovat, aby nebylo nemocné. Málo známým faktem je ale skutečnost, že nejrůznější paraziti napadají i lidský organismus, kde mohou způsobit nejrůznější vážná onemocnění. Podle výzkumů Americké lékařky Dr. Hildy Clarkové, většina lidských nemocí, včetně těch nejzávažnějších, je způsobena lidskými parazity, kteří okupují naše tělo.

Podle doktorky Clarkové, tradiční medicína léčí pouze vnější symptomy onemocnění, zatímco odstranění parazitů a důkladná detoxikace pomocí přírodní antiparazitické léčby je schopna trvale vyléčit většinu vážných nemocí.
Dr. Hilda Clarková byla přední Americká bioložka a lékařka, autorky mnoha bestsellerů v oboru alternativní medicíny, z nichž nejznámější jsou knihy "Lék na všechny nemoci" (Therapy of all diseases) a "Léčba všech typů rakoviny" (The cure for all cancers)

Doktorka Clarková objevila, že všechny lidské nemoci jsou způsobeny přemnožením parazitů v těle a sestavila přístroj, kterými je možno tyto parazity detekovat a následně pomocí přírodních prostředků a drobných elektriských impulzů odstraňovat.

Přírodní anti parazitická léčba je založena na odstraňování parazitů pomocí bylinných výtažků, takže je k lidskému tělu mnohem šetrnější než postupy klasické medicíny, které jsou založeny na agresivních chemikáliích.

Přestože postupy doktorky Clarkové jsou mnoha lékaři zpochybňovány a označovány za nevědecké, tisíce vyléčených pacientů, kteří vyzkoušeli její postupy hovoří zcela jednoznačně. Doktorka Clarková nám pomohla zbavit se chronických potíží, se kterými si běžná medicína nedokázala poradit. Ať už je to jakkoliv, pravidelná detoxikace a odčervení vašeho těla vám rozhodně neuškodí.

Pro přírodní detoxikaci a antiparazitickou kůru můžete použít například česnek, nebo hřebíček. Česnek je přírodní antibiotikum a dokáže si poradit s většinou bakterí a plísní. Hřebíček má schopnost hubit parazity, a to dokonce i jejich vajíčka. I z tohoto důvodu je hřebíček spolu s dalšími bylinami jako je yzop, fenykl, pelyněk nebo černý ořešák oblíbenou součástí antiparazitických a detoxikačních kúr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama