Září 2017

Můžou za naše nemoci paraziti?

11. září 2017 v 17:38
Lidé kteří mají doma pejska nebo kočičku to jistě dobře znají. Zvířádko se musí pravidelně odčervovat, aby nebylo nemocné. Málo známým faktem je ale skutečnost, že nejrůznější paraziti napadají i lidský organismus, kde mohou způsobit nejrůznější vážná onemocnění. Podle výzkumů Americké lékařky Dr. Hildy Clarkové, většina lidských nemocí, včetně těch nejzávažnějších, je způsobena lidskými parazity, kteří okupují naše tělo.

Podle doktorky Clarkové, tradiční medicína léčí pouze vnější symptomy onemocnění, zatímco odstranění parazitů a důkladná detoxikace pomocí přírodní antiparazitické léčby je schopna trvale vyléčit většinu vážných nemocí.
Dr. Hilda Clarková byla přední Americká bioložka a lékařka, autorky mnoha bestsellerů v oboru alternativní medicíny, z nichž nejznámější jsou knihy "Lék na všechny nemoci" (Therapy of all diseases) a "Léčba všech typů rakoviny" (The cure for all cancers)

Doktorka Clarková objevila, že všechny lidské nemoci jsou způsobeny přemnožením parazitů v těle a sestavila přístroj, kterými je možno tyto parazity detekovat a následně pomocí přírodních prostředků a drobných elektriských impulzů odstraňovat.

Přírodní anti parazitická léčba je založena na odstraňování parazitů pomocí bylinných výtažků, takže je k lidskému tělu mnohem šetrnější než postupy klasické medicíny, které jsou založeny na agresivních chemikáliích.

Přestože postupy doktorky Clarkové jsou mnoha lékaři zpochybňovány a označovány za nevědecké, tisíce vyléčených pacientů, kteří vyzkoušeli její postupy hovoří zcela jednoznačně. Doktorka Clarková nám pomohla zbavit se chronických potíží, se kterými si běžná medicína nedokázala poradit. Ať už je to jakkoliv, pravidelná detoxikace a odčervení vašeho těla vám rozhodně neuškodí.

Pro přírodní detoxikaci a antiparazitickou kůru můžete použít například česnek, nebo hřebíček. Česnek je přírodní antibiotikum a dokáže si poradit s většinou bakterí a plísní. Hřebíček má schopnost hubit parazity, a to dokonce i jejich vajíčka. I z tohoto důvodu je hřebíček spolu s dalšími bylinami jako je yzop, fenykl, pelyněk nebo černý ořešák oblíbenou součástí antiparazitických a detoxikačních kúr

Ketonová dieta - jak zhubnout pomocí ketózy

1. září 2017 v 9:25
Pokud je vaším cílem rychle a bez jojo efektu zhubnout, můžete vyzkoušet ketonickou neboli ketonovou dietu. Jedná se o v dnešní době stále populárnější způsob hubnutí, kdy se upraví strava tak že se zcela vynechají sacharidy, a naopak se jí jídlo vysoce bohaté na proteiny a tuky. Díky tomu se v organismu navodí stav zvaný ketóza při které si tělo bere energii z uložených tukových zásob a tím dochází k hubnutí. Díky konzumaci vysokých dávek proteinů tělo neztrácí svalovou hmotu tak jako při jiných dietách, ale mnohem rychlejí spaluje tuky.

Je tato dieta bezpečná?

Jde o zásah do vyváženého stravování, takže je zřejmé že lidé kteří ze zdravotních důvodů musejí jíst vyváženou stravu by dietu neměli užívat. Například jde o diabetiky, lidi s poruchou příjmu potravy, děti, kojící a těhotné matky a podobně. Pro většinu ostatních lidí jde o bezpečný a rychlý způsob, jak zhubnout. Na rozdíl od většiny ostatních diet je nástup hubnoucího efektu opravdu rychlý, do ketózy se tělo dostane už po dvou dnech bez sacharidů. To je také jedním z důvodů proč ketodietu používají sportovci, kteří se chtějí před závodem zbavit podkožního tuku. Pokud chcete zhubnout do plavek, nebo shodit nabraná kila po vánočních svátcích, je to ideální způsob.

Jak držet dietu

Ketonovou dietu můžete držet několika způsoby. Buď si budete jídla bez sacharidů a s vysokým obsahm proteinů a tuků připravovat sami podle receptů, nebo si zakoupíte předem připravenou hotovou ketonovou dietu kde máte na každý den přesně odváženou dávku vysoce proteinového jídla které konzumujete podle návodu. Druhý způsob je samozřejmě o něco dražší, ale zase vám odpadnou starosti s vařením, nemusíte hlídat velikost porcí a celkově je jednodušší dietu dodržovat. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli způsob, je velmi důležité pít hodně tekutin. Nejlepší je samozřejmě čistá voda, ale můžete pít také neslazený čaj, kávu nebo minerálku. Měli byste denně vypít alespoň 2 litry tekutin.